Uitslagen Jeugd

Wedstrijden + uitslagen van de jeugd van afgelopen weekend :

zaterdag 18/01/2020

U6 : Belzele – Mariakerke
U7 : Evergem – Belzele
U8 : Belzele – DKW 6 – 9
U9 : Merendree – Belzele 5 – 25
U10 : Belzele – Maldegem 0 – 1
U11 : Belzele – Vinderhoute 2 – 1
U12 : Belzele – Zomergem 3 – 5
U13 : Belzele – Erembodegem 2 – 5
U15 : Merendree – Belzele 0 – 7
U17 : Vinderhoute – Belzele 3 – 1

zondag 19/01/2020

U8 : Belzele – Drongen 3 – 14
U9 : Belzele – Drongen 8 – 8

Wedstrijden + uitslagen van de jeugd op zaterdag 11/01/2020 :

U6 : Jago St Amandsberg – Belzele
U7 : Belzele – Mariakerke
U8 : Sleidinge – Belzele 7 – 5
U9A : Belzele – Kleit 14 – 6
U9B : Belzele – Zeveren Sportief 7 – 4
U10 : Kleit – Belzele 4 – 1
U11 : Bottelare – Belzele 1 – 2
U12 : St Laureins – Belzele 4 – 6
U13 : Ooidonck Leerne – Belzele 2 – 2
U15 : Belzele – St Muide 2 – 3
U17 : Belzele – Nokere Kruishoutem 1 – 4

Wedstrijden + uitslagen van de jeugd op zaterdag 30/11/2019 :

U6 : Zelzate – Belzele
U7 : Zwijnaarde – Belzele
U8 : Belzele – Lovendegem 9 – 9
U9A : Eksaarde – Belzele 1 – 12
U9B : Belzele – St Laureins 7 – 2
U10 : Belzele – Oostakker 10 – 2
U11 : Belzele – Lembeke 4 – 7
U12 : Assenede – Belzele 2 – 6
U13 : Mariakerke – Belzele 4 – 3
U15 : St Laureins – Belzele 2 – 4
U17 : Belzele – Rooigem 16 – 1

Wedstrijden en uitslagen van de jeugd op zaterdag 23/11/2019 :

U6 : Belzele – Ertvelde
U7 : Belzele – Muide
U8 : Wondelgem – Belzele 6 – 11
U9A : Belzele – Daknam 14 – 5
U9B : Oostakker – Belzele 8 – 17
U10 : Evergem – Belzele 3 – 3
U11 : Drongen – Belzele 2 – 3
U12 : Belzele – Kleit 1 – 5
U13 : Belzele – Sleidinge 1 – 7
U15 : Belzele – Oostakker 3 – 7
U17 : Nokere Kruishoutem – Belzele 5 – 0

Wedstrijden en uitslagen van de jeugd op zaterdag 16/11/2019 :

U6 : Mariakerke – Belzele
U7 : Belzele – Latem
U8 : Oostakker – Belzele 21 – 2
U9A : DKW – Belzele 8 – 11
U9B : Belzele – Sleidinge 24 – 2
U10 : Belzele – Lochristi 4 – 2
U11 : Belzele – Mariakerke 1 – 2
U12 : Belzele – Oostakker 5 – 8
U13 : Belzele – Merendree 1 – 4
U15 : Bellem – Belzele 2 – 1
U17 : Olsene – Belzele 10 – 3